Hírek, információk - Mesterdetektívek

Mesterdetektívek2022. június 20.

A Sylvester János Városi Könyvtár népszerű Detektívsarok játékába iskolánkból 9 csapat kapcsolódott be. A versenyző tanulóink nagyon kedvelik a rejtélyes eseteket, bűnügyeket és valamennyien szerették volna kipróbálni nyomozói tehetségüket. Első feladatként plakátot kellett készíteni, amelyen ötletesen mutatkoztak be. Aztán kezdetét vette a nyomozói munka. A rejtélyes Főnyomozó havonta küldött feladatokat a diákoknak, amiket adott határidőig vissza kellett küldeniük, hogy jó megoldásaikkal minél több pontot gyűjtve a tanév végére mesterdetektívvé válhassanak. Ismét kiváló eredményekkel büszkélkedhetünk. Köszönjük a szép ajándékokat és a fényképeket a Sárvári Sylvester János Könyvtárnak.

Díjazott csapataink:

2. hely Németh Elit Nyomozóosztag: Németh Ábel-Németh Gergő-Németh Kolos (7.a)

5. hely FBI Ügynökök: Gerencsér Nóra-Király Rebeka Sára-Szalay Luca Korinna (5.c)

6. hely Szemüveges Detektívek: Erős Vivien-Joó Eszter-Rövid Réka (5.c)

9. hely Szelektív Detektívek: Borbély Szonja-Gerencsér Izabella-Szijártó Petra (6.a)