,,Az olvasás iránti igény soha nem évülhet el.”

KÖNYVTÁROS:

Csákvári Attila Csaba

ELÉRHETŐSÉG:

+3695520316

KÖLCSÖNZÉS IDEJE:

Gyere, légy olvasónk! Látogass el hozzánk!

Iskolánk könyvtára az iskola alapítása óta működik. Alapterülete 90 m2. Kiválóan alkalmas könyvtári órák, vetélkedők, filmvetítések tartására.
Jelenleg 10422 db könyv, több száz CD, DVD áll az olvasók rendelkezésére.

Célunk az olvasás megszerettetése. Valljuk és hirdetjük, hogy a könyvekből szerzett ismeretek teszik a felnövekvő embert felnőtt korára teljessé, emberré. A könyvekben leírtak átélése, belsővé válása alakít bennünket műveltté. Tovább fejlődik intelligenciánk, kiszélesedik tudásunk.

Könyvtári órák tartása iskolánk minden osztálya /alsó-,felsőosztályok/ , a délutáni könyvtári foglalkozások minden napközis csoport számára elérhető és jelenleg is folyamatosak a délutáni könyvtári foglalkozások tartása. Ezzel együtt a beiratkozások és a kölcsönzések száma is szépen gyarapodik.

A tanév könyvtárunkat érintő programjai szervezés alatt állnak. A programok kihírdetésével egyidőben ezen az oldalon is folyamatos lesz a tájékoztatás.